Artūras Kapitanovas atvyksta į Alytų! Išskirtinis seminaras su Artūru Kapitanovu. Registruokitės jau dabar!

⭐️ Alytaus verslo konsultacinis centras pristato – auditorius, finansų konsultantas Artūras Kapitanovas, Gruodžio 1 d. Dzūkų alaus restorano konferencijų salėje, Vilniaus g. 35, Alytuje seminare: „2022 m. finansinė atskaitomybė. Individuali veikla – vykdomos veiklos rūšys, mokesčiai, apskaita ir deklaravimas“.

⬇️ Trumpai apie Artūrą:

Auditorius Artūras Kapitanovas nuo 1989 m. dirbo Finansų ministerijoje, vėliau – Audito skyriaus viršininku Valstybinėje mokesčių inspekcijoje prie Finansų ministerijos. Nuo 1997 m. dirba kaip nepriklausomas auditorius ir mokesčių konsultantas.

Lektorius visoje Lietuvoje kasmet veda daugiau kaip 70 seminarų, kuriuose yra suderinamas profesionalumas ir sveikas humoras taip, kad klausytojai džiaugiasi gavę labai aiškius lakoniškus ir logiškus paaiškinimus, kurie dėl lektoriaus gero humoro dozės įstringa atmintin ilgam.

Auditorius Artūras Kapitanovas – ilgametis Alytaus verslo konsultacinio centro partneris.

Seminaro dalyviai gaus išskirtinę seminaro medžiagą, seminaro vaizdo įrašą bei dalyvio pažymėjimą! 💻 Seminaras taip pat bus transliuojamas gyvai Zoom platformoje, dalyvaukite seminare iš Jums patogiausios vietos!

❗️ PASKUBĖKITE, nepraleiskite išskirtinės progos susitikti su vienu žymiausių Lietuvos finansų konsultantu Artūru Kapitanovu, registruokitės jau dabar! Spauskite ant bet kurio iš mygtukų REGISTRUOTIS!

Susisiekite su mumis:

📞 Tel.: +370 682 50121

📧 El. paštu: info@avkc.lt

Alytaus verslo konsultacinis centras,

S. Dariaus ir S. Girėno g. 2, II a.

LT-62137 Alytus.