DĖMESIO! SVARBU ! Ieškome pastiprinimo mūsų komandai! IEŠKOME SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO PROJEKTŲ VADYBININKO,-ĖS !

Darbo pobūdis:

• Darbas su projektais, projektų rengimas ir administravimas;

• Bendravimas su švietimo organizacijomis;

• Internetinių svetainių administravimas;

• Seminarų ir mokymų organizavimas;

• Suaugusiųjų švietimo platformos kuravimas.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas;

• Kruopštumas ir pareigingumas;

• Kompiuterinis raštingumas;

• Noras dirbti ir tobulėti;

• Anglų kalbos mokėjimas.

SIŪLOME:

• Įdomų ir prasmingą darbą, galimybę save realizuoti, gilinti žinias ir kompetenciją, dalyvauti įstaigos renginiuose, vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, seminaruose.

• Mėnesinį atlyginimą, neatskaičius mokesčių, nuo 730 iki 1200 €. Konkretus darbo užmokestis ir kintantys priedai siūlomi atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją, atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams ir pasiektus rezultatus.

CV siųskite direktore@avkc.lt ir skambinkite +370 652 81500.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

VšĮ Alytaus verslo konsultacinio centro administracija nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios

MES JŪSŲ LAUKIAME!

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis VšĮ Alytaus verslo konsultaciniam centrui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į įstaigos darbuotojus vykdymo tikslu iki atrankos proceso pabaigos.