Verslo kontaktų paieška Naujoje Zelandijoje: galimybės ir perspektyvos

 Verslo misijos į Naująją Zelandiją 

  PROGRAMA

2020 m. kovo 8-22 d.

Kovo 8 d. 5 val. išvykimas autobusu iš Alytaus į Varšuvos oro uostą. 13 val. išskridimas į Dubajų, 21.40 val. Dubajus

Kovo 9 d. 2.00 val. išskridimas į Auklendą.

Kovo 10 d. 5.25 val. atskridimas į Auklandą. Įsikūrimas apartamentuose Waldorf Apartments. Poilsis, po to, susipažinimas su miestu.

Kovo 11 d. po pusryčių pirmas susitikimas su Auklando Prekybos – Pramonės rūmų verslo atstovais.

Bendrų projektų aptarimas, galimybė bendradarbiauti abipusiai naudingomis sąlygomis.

Kovo 12 d. išvyka į Rotorua departamentą, pakeliui aplankant Matamata. Atvykus, susipažinimas su regiono verslo interesais. 

Nakvynė Rotorua viešbutyje Cleveland Hotel.

Kovo 13 d. susitikimas su Rotorua verslo bendruomene, apsilankymas Hells Gate ir WaioTapu verslo parkuose, jų veikla.

Kovo 14 d.  Auklandas, susitikimas bendrame renginyje su NZ lietuviais, pažymint Lietuvos valstybės atkūrimo 30-metį. Po renginio susitikimas su NZ verslininkais lietuviais emigrantais. Kontaktų paieška bendram verslui, galimybių verslui aptarimas su galimais verslo partneriais. Pasinaudojant kontaktais su tautiečiais, galimybė daugiau sužinoti apie verslo įstatyminę bazę, o tuo pačiu užmegsti kontaktus su vietos verslininkais naujazelandiečiais.

Nakvynė Aucklande Waldorf Apartments 

Kovo 15 d. Skrydis į Kvinstauną (bilietai į kelionės kainą įskaičiuoti). Atvykus nuvykimas į viešbutį  Pine wood Lodge. Po įsikūrimo, susipažinimas su miestelio infrastruktūra, komunaliniu – buitiniu aptarnavimu, prekyba.

Kovo 16 d.  apsilankymas vietinėje fermoje, susipažinimas jos veikla, galimybėmis, naujausiomis technologijomis. Galimas bendradarbiavimas, Lietuvoje gaminant talpas bei įrangą įvairių produktų laikymui bei fermentacijai.

Kovo 17 – 18 d. išvykimas į Te Anau, pakeliui sustojant ir aplankant įdomias vietas, Milford Sound fiordą, gamtosaugos problemų sprendimas, gamtos išsaugojimo ir tausojimo įstatyminiai aktai ir nuorodos. Darbo organizavimo klausimų sprendimas.

Nakvynė Te Anau, viešbutyje Te Anau Holiday park. 

Kovo 19 d. išvykimas į Chrischurch – didžiausią pietinės salos miestą su maždaug 300 tūkst. gyventojų. Pakeliui sustojant ir apsilankant Arrowtown ir aukso kasyklas McKenzie regione. Susipažinimas su šalies istorija, jos kūrimosi peripetijomis. Pakeliui nakvynė Manuka mieste, Crescent Motel.

Kovo 20 d. atvykimas į Christchuch, susipažinimas su miestu. Po pietų susitikimas su regiono Prekybos-pramonės rūmų atstovais, kontaktų užmezgimas, galimybių verslo srityje paieška.

 Nakvynė Christchurch motelyje Bealey Christchurch.

Kovo 21d. išvykimas į oro uostą. 18.45 val. išskridimas į Dubajų.

Kovo 22 d. 5.15 val. atskridimas į Dubajų, 8.05 val. išskridimas į Varšuvą. 11.20 val. atskridimas į Varšuvą. Po pasienio procedūrų autobusu išvykimas į Lietuvą. Apie 18 val. parvykimas į Alytų.

Kelionės planuojama kaina (gali kiek keistis, priklausiomai nuo valiutos kurso): 4550 eurų.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

transporto kaštai visiems pervežimams, avia bilietai visais perskridimais,

˜– 11 nakvynių Naujoje Zelandijoje aparatamentuose, moteliuose be pusryčių, 2-čiuose kambariuose (jeigu pageidaujama vienviečio numerio – už papildomą mokestį), 

   – kelionės palydovas tiek visai kelionei, tiek vietinis Naujojoje Zelandijoje,

   – visi vietiniai mokesčiai, kaip nurodyta kelionės programoje.

Į kainą neiskaičiuota: maitinimas,visos papildomos paslaugos, neįtrauktos į šią programą.

Planuojančius dalyvauti, prašome atsiųsti užpildytą anketą (Anketa Naujoji Zelandija 2020), esant klausimams, kreiptis į organizatorius, žemiau nurodytu adresu arba rašyti el. paštu arba skambinti.

Anketą persiųsti el. paštu: konsultantas2@avkc.lt su tema Naujoji Zelandija 2020.

Kelionės organizatorius – Alytaus verslo konsultacinis centras, S.Dariaus ir S.Girėno  g. 2, Alytus,

El. paštas: konsultantas2@avkc.lt, tel +370 618 39098.