BDAR ĮGYVENDINIMO IR INFORMACIJOS SAUGUMO UŽTIKRINIMO REALIJOS IR IŠŠŪKIAI ĮMONĖSE

DĖMESIO !

KVIEČIAME SMULKAUS VERSLO VADOVUS IR VADYBININKUS

 Bendradarbiaudami su Mykolo Romerio universitetu, vykdant Erasmus+ projektą TeBeLSI – Informacinio saugumo kompetencijų įgytų neformaliuoju mokymosi būdu sertifikavimas“ Nr. 2018-1-DE02-KA202-005218. – norėtume pakviesti 7-8 smulkaus ir vidutinio verslo įmonių darbuotojus, atsakingus  už asmens duomenų apsaugą ir informacijos saugumą, – dalyvauti aktyvioje diskusijoje 

 

 „BENDROJO DUOMENŲ APSAUGOS REGLAMENTAS (BDAR), ĮGYVENDINIMO IR INFORMACIJOS SAUGUMO UŽTIKRINIMO REALIJOS IR IŠŠŪKIAI ĮMONĖSE“

9:30 – 10:00 val. Registracija ir „rytinė kava“

 DISKUSIJĄ VES MYKOLO ROMERIO UNIVERSITETO DĖSTYTOJOS:

  • Prof. dr. Odeta Merfeldaitė,
  • Doc. dr. Asta Railienė,
  • Lek. Agata Katkonienė,
  • Prof. dr. Irena Žemaitaitytė.

Informacijos ir asmens duomenų apsauga yra verslo kultūros dalis. Laikymasis asmens duomenų apsaugos standartų siunčia žinią investuotojams, kad šalyje yra gerbiamos žmogaus teisės, yra užtikrintas konfidencialumas, joks subjektas dėl prastos duomenų apsaugos nepatirs turtinės ar neturtinės žalos.

Netinkama informacijos ir/ar asmens duomenų apsauga gali sukelti netikrumo aplinką, o nustačius teisės normų pažeidimus, įmonėms gali grėsti baudos. Smulkios ir vidutinės įmonės gali būti nepakankamai pasirengusios naujovėms, todėl yra labiau pažeidžiamos.

Nors pernai vasarą programišių įvykdytos kibernetinės atakos Lietuvos įmonių tinklapiuose atskleidė jų silpnąsias vietas, tačiau informacijos saugumo sprendimų bumo nesukėlė. Kiek aktyviau susidomėta IT saugumo sprendimais, tačiau ne sisteminga visos įmonės informacijos ir asmens duomenų apsauga.

Mažoms ir vidutinėms įmonėms nepakanka įsidiegti antikenkėjiškų programų arba pasikliauti tik pagrindinėmis informacijos ir duomenų apsaugos priemonėmis. Būtina ugdyti organizacijų/įmonių personalą, atsakiną už informacijos saugumą ir asmens duomenų apsaugą, nes net ir pati efektyviausia įmonės saugumo politika yra nieko verta, jei darbuotojai dėl kompetencijų stokos pažeidžia saugumo taisykles ir neatsakingai elgiasi su svarbiais asmens duomenimis (juos neatsakingai kopijuoja, koreguoja ar siunčia tretiesiems asmenims) ir/ar įmonės informacija.

Dalyviams išduosime kvalifikacinių mokymų pažymėjimus.

2020 metais planuojami vykdyti mokymai, susiję su asmens duomenų apsauga ir informacijos saugumu smulkaus ir vidutinio dydžio verslo įmonėse.

Diskusijos dalyviai pirmumo teise būtų kviečiami dalyvauti mokymuose.

KAINA – JŪSŲ LAIKAS

 BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:

Tel. 8-315-74357; 8-682-50121; f. 8-315-74068; el. paštu konsultantas@avkc.lt

S.Dariaus ir S.Girėno g. 2 (įėjimas iš kiemo pusės)