Kviečiame dalyvauti verslo ir viešojo sektoriaus atstovų susitikime dėl laivybos Nemuno upe ir Augustavo kanalu tolesnės plėtros liepos 27 d. nuo 10:30 val. Dzūkų restorano konferencijų salėje, Vilniaus g. 35, Alytuje

DATA: 2022 m. liepos 27 d., nuo 10 val. 30 min.

VIETA: Dzūkų alaus restorano konferencijų salėje, Vilniaus g. 35, Alytuje.

https://www.dzukuainiai.lt/kontaktai/#restorano-map

REGISTRACIJA:  biuras@nemunas.info,  tel. 8 688 51147.

Susitikime galima dalyvauti ir nuotoliniu būdu, zoom paskyroje.

REGISTRACIJA:  https://us02web.zoom.us/j/83637161198?pwd=K2FSTFlVWmVXUDJuSjl4T1BGd2lwUT09

Susitikimas vyks lietuvių ir lenkų kalbomis.

Plačiau apie susitikimą, laivybą, projektą:  www.nemunas.info

Plaukimai  Nemunu  ir  Augustavo  kanalu. Kada ir kaip toliau ?

Susitikimo metu pristatysime Nemuno ir Augustavo kanalo vandens kelio (turizmo maršruto) integruotą informacinę sistemą, informacinės medžiagos pateikimo į ją galimybes; kartu su Lietuvos ir Lenkijos atstovais įvertinsime esamą laivybos situaciją, tolesnės vandens kelio ir susijusio turizmo (laisvalaikio) verslo plėtros galimybes, numatomas investicijas ir projektus, galimą (steigtiną) naują Lietuvos ir Lenkijos turistinės (pramoginės) laivybos plėtotojų struktūrą, kitus svarbius klausimus.

Prašome el. paštu arba renginio metu praneškite, kuriose vietose ir kokias su Nemuno laivyba (turizmu) susijusias privačias investicijas, priemones ir projektus vykdote ir / ar 2022-2025 metais planuojate vykdyti. Kur ir kokios viešosios infrastruktūros ar investicijų pageidautumėte ?  

Susitikimą organizuoja Asociacija Nemuno euroregionas su AB Vidaus vandens kelių direkcija ir Lenkijos draugija „Euroregion Niemen“ (Nemunas), įgyvendinant projektą “Kaimynines šalis jungiančio bendro vandens kelio vystymas tvariam turizmui ir bendradarbiavimui”. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo programa bei partneriai.

Susitikimo organizavimo paslaugą teikia VšĮ Alytaus verslo konsultacinis centras